HALL OF FAME

De AVS nadert stilaan haar 40ste verjaardag .

In die 40 jaar zijn er heel wat enthousiaste jeugdvoetballertjes de revue gepasseerd.

Volgens een ruwe schatting moeten het er ongeveer een 5000-tal zijn.

Sommigen "hebben het gemaakt" in de wereld van het voetbal , anderen (soms met meer talent) om verschillende redenen, niet.

Maar allemaal hebben ze er iets van opgestoken op een leuke manier, en kijken ze er met plezier op terug.

Voor zover ons geheugen ons niet in de steek liet, zijn we eens gaan achterom kijken welke oud-leerlingen/deelnemers (school/stages)

er verdere (succesvolle)  stappen hebben gezet in het voetbalwereldje.

Het lijstje oogt vrij imposant, en doet onze borst toch wat zwellen.

Waarschijnlijk zijn we er nog een aantal vergeten (wie er nog andere kent , graag een seintje), waarvoor onze excuses.

Enkel diegenen die actief waren / zijn bij een 1e elftal en op een hoger niveau dan 1e provinciaal worden vermeld.

Trainers Antwerpse Voetbalschool

Leon Nollet

hoofdtrainer Beerschot AC, AA Gent, KSK St Niklaas, FC Antwerp , Beringen, Berchem Sport, SC Hasselt , Stade Leuven

 

Lucien Huth

Doelwachterstrainer Beerschot AC - KV Mechelen - Benfica - Lierse SK

 

Freddy Heirman

T2 Sporting Lokeren (onder G. Leekens , J. Mathijssen, P.Put en Fr. Van der Elst) , AA Gent (onder G. Leekens) en Beerschot (onder G. De Boeck). 

Assistent bondscoach Belgische Nationale Ploeg onder P. Van Himst, W. Van Moer en G. Leekens

Felix Seghers 

2 jaar hoofdscout NAC Breda voor België, FIFA-licensed spelersmakelaar

 

Jacques Rombouts

T2 Berchem Sport (onder L. Nollet, Jan Ruiter en R. Geertsen)

 

Dirk Nauwelaers

T2 SK. Sint Niklaas (onder L. Nollet) FC Boom (onder R. Peeters)

Jan Verholen

Oude God Mortsel

Frank Caes

KSK Hoboken

Marc Van Gestel

FC Poederlee

 

Eddy Verley

Doelwachterstrainer SK Sint Niklaas , KV Mechelen , Lierse SK, Waasland-Beveren

Nikita Smet

Trainster bij Svelta Melsele

 

Gert Heylen    

Doelwachterstrainer KFC Zwarte Leeuw

Oud-leerlingen (jongens)

Philippe Clement

Beerschot VAC, KRC Genk, Coventry City, Club Brugge, Germinal Beerschot

Trainer bij Waasland-Beveren, KRC Genk, Club Brugge

 

Gert Verheyen

Lierse SK, RSC Anderlecht, Club Brugge 

Trainer bij KV Oostende

 

Didier Dheedene

Germinal Ekeren, RSC Anderlecht, 1860 Munchen, Austria Wien, Kapellen          

 

Robbie Haemhouts

NAC Breda, FC Den Bosch, FC Emmen, Almere City, Helmond Sport, Willem II

            

Carl Stevens

Patro Eisden, Beerschot VAC, Heusden SK   

 

Bart Van Zundert

Germinal Ekeren, Germ. Beerschot, Verbr. Geel, KV Mechelen, Zulte Waregem, R. Antwerp FC, Kapellen         

 

Kenny Steppe

Germinal Beerschot, Heerenveen, Waasland-Beveren, Zulte Waregem, Sint Truiden

            

Wim Ferket

Beerschot VAC, Kapellen, KV Mechelen, Turnhout, Zwarte Leeuw

 

Tim De Keyser

Lierse SK, E. Aalst, Kapellen, Hoogstraten VV, Willebroek, Duffel FC, Wuustwezel            

 

Alain Westerlinck

SK Beveren, St. Wetteren, KV Oostende, RC Mechelen, Kapellen, Racing Jet Waver, Strombeek, Hoboken        

 

Tjörven De Brul

SC Lokeren, Club Brugge, AA Gent, Zulte Waregem, SK Ronse, SK Berlare

Mark De Locht           

Doelwachterstrainer City Pirates Antwerpen

 

Tim Huygen

SK St Niklaas, Tubantia, RC Mechelen, Berchem Sp, Schoten, Meldert       

 

Koen Caluwé

SK Beveren, Beerschot VAC, FC Tielen , VC Westerlo, Verbr. Geel, KV Mechelen, Turnhout, Patro Eisden

 

Kevin Aertbeliën

Germinal Ekeren, Germ. Beerschot, KV Mechelen, Lyra TSV           

 

Yves Van Hauter

SK Beveren, Tubantia, Lyra TSV, KV Waasland, Sint Gillis Waas

            

Guy Van de Walle

FC Boom      

 

Frederic Wilkin

Lierse SK, KFC Herentals, R. Cappellen  

Didier Dethier

KV Mechelen, R. Antwerp FC

Kurt Gessner 

Forcom Antwerpen

 

Nick Van de Walle

Lierse SK, Hoogstraten , Oosterzonen, Turnhout, Zwarte Leeuw    

 

Max Van der Brempt  

Rupel Boom,  Rac. Mechelen

 

Marko Misevic

City Pirates Antwerpen          

 

Tymo Swennen

Berchem Sport           

 

Ignace Van der Brempt

Club Brugge    

 

Robbe Quirynen

R. Antwerp FC, Exc. Moeskroen   

Oud-leerlingen (meisjes)

Silke Baccarne

Lierse SK, Kontich FC , Ladies Eendracht Aalst

            

Elke Somers  

KCF Wuustwezel

Trainster bij KFC Wuustwezel 

 

Demi Maris

KAA Gent Ladies, Svelta Melsele

Sharon Sluyts

Internationale vrouwelijke scheidsrechter